Kim są FuerteLocas?

Oto my, Kinga i Ola – zakochałyśmy się w Fuerteventurze i osiedliłyśmy się na stałe na tej rajskiej wyspie. Nasz znak rozpoznawczy to szeroki uśmiech i głośny śmiech. Good vibes i locas lifestyle. Najczęściej spotkasz nas w klimatycznej kawiarni pracujące, łapiące słońce na pięknej plaży lub surfujące w oceanie. Wieczorem snujące plany na przyszłość w lokalnych knajpkach lub tańczące w rytm latynoskiej muzyki. Jesteśmy pełne życia i słonecznej energii, zorganizowane, a także kreatywne z nutką nieprzewidywalności. Razem jesteśmy mieszanką pozytywnie wybuchową, a z nami nie ma rzeczy niemożliwych! Tak podobne, a jednak tak różne.

Poznaj nas lepiej

Aleksandra Jaszcz

Co-founder

Aleksandra, czyli Ola połączenie wody i powietrza, spontaniczności i nieprzewidywalności, pozytywnych emocji i serdeczności. Ola nie boi się żadnych wyzwań, ma milion pomysłów na sekundę, jest pozytywnie zakręcona. Jej domem są podróże czy są one małe czy duże. Uwielbia odrywać nowe miejsca i dzielić się swoimi doświadczeniami. W swoim sercu ma ciepło i dobroć, którą obdarowuje innych. Dodatkowo, pasjonuje się fotografią i jogą. Mieć takiego kompana w podróży to szczęście!

Kinga Gątarka

CO-FOUNDER

Trudno jej nie zauważyć kiedy wchodzi do pokoju. Burza loków, uśmiech, charyzma i głośne Hola! Kinga jest duszą towarzystwa i potrafi rozchmurzyć nawet najbardziej ponury dzień. Jest otwarta, zabawna i świetnie zorganizowana. To wulkan energii, który ładuje się energią słońca i morza. Uwielbia aktywnie spędzać czas, a jej pasje to kolarstwo i podróże, szczególnie do Włoch. Jeśli czegoś pragnie, to dąży do tego żeby to osiągnąć, nie zna słowa „nie”. To osoba do tańca i do różańca, zawsze można na nią liczyć.

Podoba Ci się co robimy? 

Wesprzyj nas i zaproś na wirtualną kawę!