Rejs katamaranem

4-godzinny rejs z Corralejo na Isla de Lobos z hiszpańską paellą, napojami i możliwością skorzystania z takich atrakcji jak kajak, SUP oraz snorkeling. Niesamowite widoki na wyspę Lobos oraz krystalicznie czysta woda spowodują, że nie będziecie chcieli wrócić!

Piknik na plaży

Piknik na plaży z hiszpańskimi przekąskami, butelką wina i niesamowitą aranżacją. Idealny pomysł na świętowanie urodzin, zaręczyn czy spędzenie czasu z rodziną.  Miejsce plaży zależy od panującej pogody i wiatru.

Beauty Spa na łonie natury

 Popołudnie lub wieczorne wyjątkowe i ekskluzywne SPA experiance połączone z masażami twarzy, ciała, masażem gorącymi kamieniami, aromaterapią tak, aby każdy poczuł się zaopiekowany. Masaże i spa prowadzi profesjonalistka, która sprawi, aby każdy poczuł się wyjątkowo. 

 

Wieczór z tańcem

Prywante zajęcia z salsy i batchaty prowadzone są przez profesjonalnych tancerzy. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze. Oprócz świetnej zabawy w rytm latynoskiej muzyki, możemy zorganizować hiszpańskie drinki i tapas!

Zwiedzanie wyspy rowerem

Wspaniała przygoda dla fanów dwóch kółek! Zwiedzanie wyspy elektrycznymi rowerami? To sama przyjemność! Wycieczki odbywają się w małych grupach z przewodnikiem i do wybory mamy rozmaite trasy o różnej długości.

Gotowanie z hiszpańskim szefem kuchnii

Będąc na Wyspach Kanaryjskich nie można pominąć wspólnego gotowania hiszpańskich smakołyków z lokalnym szefem kuchni. Goście mogą brać czynny udział w przygotowaniu posiłków lub obserwować i delektować się hiszpańską sangríą. 

Sporty wodne

Chcesz spróbować po raz pierwszy lub udoskonalić swoje umiejętności w surfingu, windsurfingu czy kitesurfingu? Z nami wszystko jest możliwe! Złap swoją pierwszą falę lub w żagle wiatr!

i wiele wiele innych niebanalnych atrakcji!

Z FuerteLocas nie będziesz się nudzić! Mamy głowy pełne pomysłów i szukamy dla Was coraz to nowych atrakcji i doświadczeń.

nie czekaj dłużej

Zaplanuj swój czas na Fuerteventurze już dziś!

Niebanalne atrakcje dla niebanalnych podróżników!